Wektor Dacia Wektor na Facebooku

 

4 kompletne koła z oponami
Motrio w specjalnej cenie.
Felga z oponą i oryginalnym kołpakiem już od:
495 * zł
*Cena dotyczy 1 sztuki kompletnego koła z felgą stalową i oponą Motrio
185/65 R15 92T

Promocyjna oferta

na kompletne koła – sezon 2019/20

Bezkonkurencyjna oferta kół kompletnych dla Twojej Dacii w naszych serwisach. Wybierz zestaw felg i opon, a otrzymasz najlepszą cenę na rynku. Dzięki temu nie będziesz musiał co sezon zmieniać opon, a kompletny zestaw kół zawsze będzie gotowy na szybką wymianę. To nie tylko okazja cenowa teraz, ale także tańszy i szybszy serwis opon w przyszłości.

Kup 4 kompletne koła z oponami zimowymi Motrio do swojej Dacii i otrzymaj specjalną cenę. Wybierz oponę i felgę dopasowaną do Twojego modelu Dacii zgodnie ze specyfikacją*:

 

przejdź do sklepu
 
przejdź do sklepu

 

przejdź do sklepu

przejdź do sklepu

                            

przejdź do sklepu

przejdź do sklepu

 * Rekomendowana cena dotyczy 1 sztuki koła kompletnego i zawiera VAT. Dostępność kompletnych kół i ich ceny mogą się różnić w zależności od modelu i rodzaju silnika Twojego samochodu. Nie znalazłeś swojego rozmiaru? Sprawdź pełną ofertę w Autoryzowanych Serwisach Dacii.

 

 * Dostępność felg i ich ceny mogą się różnić w zależności od modelu i silnika Twojego samochodu. Oferta dostępna u wybranych Partnerów od 1.10.2019 do 29.02.2020. Podana cena dotyczy 1 sztuki i zawiera VAT.

Oferta opon zimowych w sezonie 2019/20

 

Jeśli szukasz tylko opon, jesteś w dobrym miejscu. Dzięki temu, że jesteśmy partnerem największych światowych producentów, możemy stworzyć najlepszą ofertę dla każdego naszego klienta. Duży wybór firm, rozmiarów i bogaty przedział cenowy pozwoli dopasować opony do Twojego samochodu i Twoich potrzeb. Zapytaj naszego doradcę serwisowego – pomoże Ci wybrać odpowiednie opony do Twojej Dacii lub sprawdź klikając poniżej.

pełna oferta opon zimowych

pełna oferta opon zimowych

 Opony zimowe są znacznie bezpieczniejsze zimą,
a letnie latem

 

 Czy wiesz, że droga wcale nie musi być ośnieżona, aby wpaść w poślizg? Dowiedz się więcej o tym, jak zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie, dobierając odpowiednie opony.

• Opony letnie są wykonane z mieszanki przeznaczonej do stosowania w temperaturach powyżej 7°C.

Poniżej tej temperatury szybko twardnieją i tracą swoje właściwości jezdne niezależnie od nawierzchni.

• Opony zimowe są przeznaczone do użytku poniżej 7°C. Jeśli używa się ich powyżej tej temperatury, zbyt szybko dochodzi do rozgrzania gumy, co wpływa na szybkie zużycie bieżnika oraz tworzenie się niebezpiecznych pęcherzy.

• Największe ryzyko podejmujemy zimą, kiedy sytuacja na drodze zmusza nas do nagłego hamowania lub wykonania niespodziewanego manewru. Od tego, jakich opon używamy, zależy zachowanie się pojazdu.

 

 

akcesoria.dacia
 
akcesoria.dacia

 * przedstawiona cena dotyczy wybranego modelu Dacia. Zapoznaj się z ofertą pakietów akcesoriów. Kupując akcesoria w pakiecie zyskujesz 20%. Szczegółowe informacje uzyskasz w wybranych serwisach Dacii.

umowsienakontorępojazdu

umowsienakontorępojazdu

 Sprawdź swój akumulator i wycieraczki

Zima puka do drzwi, więc nadszedł czas na ofertę nowych akumulatorów i wycieraczek. Twój lokalny serwis oferuje obecnie zestawy oryginalnych wycieraczek i akumulatorów Motrio w nowych, gorących cenach. Ta oferta jest dostępna od 01.10.2019 do 29.02.2020. Szczegółowe informacje w autoryzowanych serwisach Dacii.

serwisy/akumulatory

serwisy/akumulatory

Rain Protect skutecznie chroni Twoją przednią szybę,
co zapewnia poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

RainProtect tworzy długotrwałe bezpośrednie połączenie z przednią szybą Twojego samochodu, dzięki czemu woda natychmiast się ześlizguje, niezależnie od tego czy jest to deszcz, śnieg czy grad. Po zaaplikowaniu RainProtect Twoja szyba będzie pod skuteczną ochroną przez mniej więcej 6 miesięcy.

 Czas na Dacia Shop

 
Wiemy, że ponad 50% naszych klientów preferuje zamówienia online, więc w odpowiedzi na Twoje potrzeby przedstawiamy całkiem nowy Dacia Shop. Dzięki przejrzystej, dostępnej mobilnie ofercie będziesz mógł korzystać z naszych usług w dowolnym miejscu i czasie. Najważniejszą rzeczą jest jednak to, że będziesz znał wartość wybranej przez siebie usługi jeszcze przed złożeniem zamówienia. To prawdziwa rewolucja, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze. Mamy nadzieję, że będziesz mile zaskoczony. Zapraszamy!

https://sklep.dacia.pl/

https://sklep.dacia.pl/

Regulamin_Dacia                            ulotkadacia                                   partnerzy        

Regulamin_Dacia                            ulotkadacia                                   partnerzy      

 Zdjęcia wykorzystane na stronie www służą do celów poglądowych i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktów. Wszystkie podane ceny dotyczą 1 sztuki i zawierają podatek VAT i są cenami zalecanymi przez Renault Polska. Akcja promocyjna „Kompletne koła zimowe Dacia 2019” nie łączy się z innymi rabatami i promocjami i jest ważna od 01.10.2019 do 29.02.2020 lub do wyczerpania zapasów w tym terminie. Podana cena kompletnego koła nie zawiera kosztu montażu kół w pojeździe. Szczegółowe informacje dotyczące akcji promocyjnej można znaleźć w regulaminie akcji dostępnym u wybranych Partnerów Dacii biorących udział w akcji lub na dacia.pl. Lista partnerów biorących udział w akcji dostępna jest na dacia.pl. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji technicznej i do wynikającej z niej zmiany ceny. Szczegóły w Autoryzowanych Serwisach Dacii. Podane informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Bielsko-Biała

WEKTOR sp. z o.o. siedziba firmy w Bielsku-Białej
43-300 Bielsko-Biała, ul. Warszawska 295


Salon samochodów osobowych i dostawczych DACIA
tel.  33 829-56-53
e-mail: klient@wektor.pl

Godziny pracy:

Pn - Pt 9.00 -18.00
So 9.00 - 14.00

 

Oświęcim-Babice

WEKTOR sp. z o.o. oddział w Oświęcimiu
32-600 Oświęcim-Babice, ul. Krakowska 19

tel. 33 841-18-41

Godziny pracy
Pn - Pt 8.00 - 18.00
So 8.00 - 14.00

Salon samochodów osobowych i dostawczych
tel. 33 486-14-49, 33 486-14-50
kom. 660-494-090, 604-907-411, 692-272-144
e-mail: oswiecim@wektor.pl

Godziny pracy:
Pn - Pt 9.00 -18.00
So 9.00 - 14.00

 

y

Nie odchodź, poczekaj, może warto?

Wyślij nam wiadomość a zrobimy ofertę specjalnie dla Ciebie!

y
y

Formularz kontaktowy

y

Serwis