Wektor Renault Wektor na Facebooku

Zapytanie o nowy samochód

 • Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych w niniejszym formularzu kontaktowym jest firma WEKTOR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300) przy ul. Warszawskiej 295.
 • Dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora - art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”), którym jest odpowiedź na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza oraz udzielanie informacji o świadczonych usługach i sprzedawanych produktach.
 • Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych, proszę o kontakt z naszym Inspektorem Danych Osobowych (IDO), który jest do dostępny pod adresem e-mail: ido@wektor.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie. W przypadku udzielenia zgody na przesyłanie informacji handlowych Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane do momentu wycofania zgody.
 • Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu, w szczególności w odniesieniu do profilowania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego może ją Pani/Pan w każdym momencie wycofać i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W celu realizacji jednego ze swoich praw proszę skontaktować się z Inspektorem Danych Ochrony, do którego dane kontaktowe zostały podane powyżej.
 • Otrzymane dane mogą być przekazane do Renault Polska Sp. z o.o. współadministratora firmy WEKTOR oraz podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji ww. celu, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z Administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora.
 • Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas ważne, jeśli jednak Pani/Pan uzna, że przetwarzając Pani/Pana dane osobowe naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 •   * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez firmę WEKTOR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300) przy ul. Warszawskiej 295 w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie.
 •   * Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej o produktach lub usługach Administratora Danych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) i telefonicznej (telefon, sms).
 • * pola wymagane
 •  
y

Nie odchodź, poczekaj, może warto?

Wyślij nam wiadomość a zrobimy ofertę specjalnie dla Ciebie!

y
y

Formularz kontaktowy

y

Serwis